אודות - המכללה

המרכז ומכללה ללימודי הולותרפיה בתחום הבריאות הטבעית והרפואה ההוליסטית, הוקם בשנת 2007 על ידי עמית הגואל, במטרה לשלב בין העולם של הרפואה הקונבציונאלית לרפואה האלטרנטיבית ולידע העצום שטמון בתחום הפילוסופיה ומדעי הרוח על טיבו של האדם.


למכללה שתי שלוחות : בבאר שבע ובתל אביב, והינה מרכז להתפתחות אישית במגוון סדנאות העשרה והעצמה, ומכללה להכשרת מטפלים ומורים בתחום.


למכללה צוות  הוראה מיומן ומקצועי שנבחר בקפידה לאורך השנים, אחראי על שמירת איכות הלימודים הגבוהה בכל מסלולי הלימוד, ושם דגש על פיתוחו וקידומו של כל תלמיד. כל המרצים שלנו הם מטפלים ומנחים מקצועיים, שמתנסים בתחום הלימוד שלהם בפועל.


כיתות הלימוד וחדרי הטיפולים מרווחים, ממוזגים, ומצוידים במיטב אמצעי ההוראה והתצוגה לשיעורים פרונטליים, סדנאות וקליניקות להתנסות מעשית.

אודות - המייסדת עמית הגואל

עמית הגואל למדה חינוך, בעלת תואר ראשון B.A במדעי הרוח, סיימה בהצטיינות תואר שני M.A  במחשבת ישראל וקבלה, רואה רוחית H.S.P ומרפאה בשיטה שפיתחה – שיטת ההולותרפיה.
עמית הגואל  מייסדת ומובילה את מכללת הולותרפיה ללימודי רוח ורפואה משלימה למעלה מעשר שנים, מרפאה מוכשרת ביותר ומורה להולותרפיה, מלמדת קורסים להרחבת גבולות התודעה ולפיתוח קליטה על-חושית, מנחה סדנאות בנושא מודעות עצמית התפתחות והעצמה אישית.

ציטוט מדבריה של עמית :

"במשך שנים הלכה והתגבשה ההולותרפיה, שיטת ריפוי עם תוצאות מדהימות בשטח. השיטה נשענת על כל מה שהספקתי ללמוד במשך כל חיי עד כה: באקדמיה, בתחום הרפואה המשלימה, בלימודי הרוח והקבלה, ובחקירה בחיים עצמם. ההולותרפיה פותחת אופקים חדשים ורחבים של תפיסה מהו ומיהו האדם?  מהי מהות החיים? איך מבדילים בין בריאות וחולי? מהו תהליך שלם של ריפוי? ושוזרת בתוכה ידע עתיק שכמעט נשכח, עם ידע חדש שמתגלה בדורות האחרונים. אני מזמינה אתכם  להיכנס לעולם מופלא שבו תלמדו לראות אל מעבר באמצעות פיתוח ראייה על חושית, להתפתח ולהרחיב את התודעה במסע אישי, ללמוד את תחום הרפואה והפסיכותרפיה, ולרכוש כלים חדשים לחיים בריאים, טובים ומשמעותיים עבורכם, ועבור כל האנשים שלהם תעזרו, ובהם תטפלו בעתיד. "

להתראות עמית