צעיר לנצח

צעיר לנצח

6 מפגשים של סדנא רוחנית ומעשית – מיוחדת לבני 60 ומעלה.

במפגשים נלמד על שלבי החיים השונים, ובמיוחד על ארבעת שלבי החיים שבין גיל 57 לגיל 86, במחזורים של 7 שנים.
לכל שבעיון יש משמעות, קווים וכיוון להגשמה עצמית ולהמשך  גדילה והתפתחות. שלב החיים השלישי מזמין אותנו  להמשיך לבנות חיים של התממשות, נתינה משמעותית, ולמידת התפקידים החדשים שנוספו לנו בשלב הזה כחלק ממעגל החיים.

עלות הקורס – 2400 ₪, ניתן לפרוס עד 3 תשלומים.

*ההרשמה מותנית בשיחת ייעוץ והתאמה.

לשחרר את ציפור הנפש

לשחרר את ציפור הנפש

סדנא חווייתית של 6 מפגשים המאפיינת את שלשת מעכבי השינוי שבתוכנו – ואת ההגנות הנפשיות שמונעות התחדשות, ויציאה לחופשי.
לכולנו יש הרבה חלומות ושאיפות להתממש בחיים, לעוף כמה שיותר גבוה, להרגיש סיפוק ומלאות על בסיס יום יומי, ולמרות שלפעמים די ברור לנו מה הכיוון ומה אנחנו אמורים לעשות, זה לא קורה בפועל. כאילו יש לפנינו קיר זכוכית שאי אפשר לראות אותו, וגם לא ניתן לשבור אותו ולצאת לחופשי.
המפגשים מקסימים ומאתגרים, נקבל בהם כלים מעשיים לזהות את שלשת מעכבי השינוי הראשיים שיש בתוכנו, נלמד מהו תהליך של התחדשות, כיצד להסיר הגנות מיותרות, נזכר כמה קל לפרוש כנפיים, נחדש את היכולת לעוף ולצאת לחופשי!

עלות הקורס – 1200 ₪, ניתן לפרוס עד 3 תשלומים.

*ההרשמה מותנית בשיחת ייעוץ והתאמה.

שער הלב

שער הלב (על גברים ונשים)

סדנא חווייתית של 6 מפגשים שבאה לתת כלים מעשיים, בהירות וסדר בנושא כל כך מרכזי וטעון שמעסיק אותנו כל הזמן.
קיים מתח קבוע וטוב בין המינים, מתח של כוח משיכה המופעל וגורם להם להתחכך ולהתקרב אחד אל השני יותר ויותר, עד אשר נוצר מעין כור היתוך, כמו שני כוכבים שנופלים אחד לתוך השני, כמו שני חצאי עיגול שבונים עיגול שלם, המיזוג הזה מייצר תחושה עצומה של סיפוק יצרי ורגשי.. אבל מהו המצע למערכות יחסיים קרובות וברות קיימא?
מהם ההבדלים בין גברים לנשים, ואיך יוצרים תקשורת מקרבת, משלימה ומעצימה לשני המינים?
בעולם של יוניסקס, שחרור האישה ושיוון בין המינים, למדנו שכולנו בני אדם, ואנחנו סך הכל מאוד דומים. כיום מרוב שנהיינו "דומים" וכל הבדלה היא לכאורה מפלה, זה בדיוק הזמן ללמוד מחדש במה אנחנו בכל זאת שונים, ושגברים הם לא בדיוק נשים, וגם נשים הן לא ממש גברים. איך יוצרים תקשורת טובה, חיבור אישי ואינטימי אחת עם השני, ולמה משמש שער הלב.

המפגשים מתבצעים בשני פורמטים:
*סדנא המיועדת לזוגות שמגיעים יחד.
**סדנא המיועדת לרווקים ורווקות (מספר זהה של גברים ונשים)

עלות הסדנא – 1200 ₪, ניתן לפרוס עד 3 תשלומים

*ההרשמה מותנית בשיחת ייעוץ והתאמה.

מסע הנשמה

מסע הנשמה

סדנא רוחנית של 6 מפגשים בהם נסתכל על המציאות מנקודת מבט של הנשמה, החלק הנצחי שבנו שעובר גלגולי חיים, איתו אנחנו נולדים איתו עוברים לעולם הבא, ואז שבים להיוולד שוב – לגלגול חדש. בקורס נתחבר באופן חווייתי לכל חלקים שבנו : גוף, נפש, גוף אור, נשמה, ונחווה את מימדי הקיום השונים באמצעות הגופים האלו.

הסדנא מתאימה לכל מי ששואל את עצמו – מי אני? מי מדבר בתוכי? אם יש נשמה איך מוצאים אותה? מה היעוד הנשמתי שלי בחיים האלו? ועוד שאלות עמוקות ומהותיות.

עלות הסדנא – 1200 ₪, ניתן לפרוס עד 3 תשלומים

*ההרשמה מותנית בשיחת ייעוץ והתאמה.

אני ועצמי

אני ועצמי

סדנא רוחנית של 6 מפגשים – שעוסקת באחת החידות הכי מרכזיות בזהות שלנו כבני אדם.
מי זה אני? ומי הוא עצמי? ולמה אני מסתכל על עצמי במראה? נראה שבשפה העברית אנחנו מבדילים בין שני חלקים שבנו.. אבל לא בטוח שאנחנו יודעים לומר – מהם החלקים האלו? איזה תפקיד יש להם בתוך המכלול, ומה הקשר שלנו עם כל אחד מהם. במפגשים נצא לחקור באופן חווייתי את המושגים האלו שבתוכנו, ננסה לדייק את ההגדרה של כל אחד מהם, ונתחבר לעולם רחב יותר – שמכיל אותנו ואת כל החלקים שבנו.

הסדנא מתאימה לחוקרי הרוח והמיסטיקה – שמבקשים להעמיק, ולהיכנס אל מעבר לדברים.

עלות הסדנא – 1200 ₪, ניתן לפרוס עד 3 תשלומים

*ההרשמה מותנית בשיחת ייעוץ והתאמה.